Aby naszkicować wykres funkcji  musimy odbić wykres funkcji  symetrycznie względem osi OX

Narysujmy wykresy:

Na podstawie wykresu podajmy przedziały monotoniczności oraz rozwiązanie nierówno

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.