a) Szkicujemy wykresy funkcji , i w jednym układzie współrzędnych. Funkcja to funkcja odbita symetrycznie względem osi , natomiast funkcja to funkcja odbita symetrycznie względem osi .
jest
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze