Funkcja to funkcja symetryczna do funkcji względem osi .
Oznacza to, że wszystko, co mamy po lewej stronie od osi musimy odbić po prawej stronie funkcji i
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze