Funkcja  to funkcja symetryczna do funkcji  względem osi .

Oznacza to, że wszystko, co mamy po lewej stronie od osi  musimy odbić po prawej stronie funkcji i

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.