a) Aby otrzymać wykres funkcji , najpierw należy przesunąć wykres funkcji  jednostkę w prawo, a następnie odbić symetrycznie względem osi

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.