Rozwiązując zadanie, opieramy się na poniższych zasadach.
- wykres funkcji otrzymujemy poprzez przesunięcie funkcji o wektor ,
- wykres funkcji możemy otrzymać poprzez odbicie
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze