Przesuwając wykres funkcji wzdłuż osi o jednostek oraz wzdłuż osi o jednostek, przesuwamy ją wówczas o wektor. Pamiętamy zatem, że wraz z przesunięciem "przesuwa" się również dziedzina oraz
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze