Rozwiązując zadanie, pamiętamy o poniższych zasadach: 

- wykres funkcji  otrzymujemy poprzez przesunięcie wykresu funkcji  o  jednostek w górę (wzdłuż osi ),

- wykres funkcji  otrzymujem

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.