1. Ты никогда не думаешь только о себе, ты очень дружелюбная.
W tym zdaniu używamy zaimka zwrotnego „себе" w formie dopełniacza, ponieważ jest to dopełnienie po przyimku „о". Wyraża to, że dana osoba nie

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.