1. Ты никогда не думаешь только о себе, ты очень дружелюбная. W tym zdaniu używamy zaimka zwrotnego „себе" w formie dopełniacza, ponieważ jest to dopełnienie po przyimku „о". Wyraża to, że dana osoba nie
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze