1.

снимаю

W pierwszym zdaniu użyliśmy czasownika "снимаю" (zdejmuję), który pasuje do kontekstu zdejmowania książki z półki.
W drugim zdaniu ten sam czasownik oznacza "fotografuję" lub "oglądam" - więc

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.