1.
снимаю
W pierwszym zdaniu użyliśmy czasownika "снимаю" (zdejmuję), który pasuje do kontekstu zdejmowania książki z półki. W drugim zdaniu ten sam czasownik oznacza "fotografuję" lub "oglądam" - więc
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze