Uważam, że młodzi ludzie wyrażają swoje emocje poprzez liczne dziedziny sztuki, np. taniec, ponieważ dzięki niemu mogą pokazać, kim są i co czują. Malują też różnego rodzaju prace, nawet graffiti.
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze