Narracja w „Gugułach” jest pierwszoosobowa, w „Chłopach” – trzecioosobowa. Narratorzy są wszechwiedzący, opowiadają nie tylko o doświadczeniach („Guguły”) i obserwacjach („Chłopi”), ale prezentują także
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze