W wierszu Anny Świrszczyńskiej „Kochanków dzieli miłość” podmiotem lirycznym jest kobieta, a odbiorcą mężczyzna, będący jej kochankiem. Osoba mówiąca w wierszu stawia się w roli podmiotu aktu miłosnego.
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze