W tekście Andrzeja Stasiuka człowiek odgrywa rolę rozumnego obserwatora. Jest częścią przyrody, nie panuje nad nią, a wręcz można powiedzieć, że przeciwnie. To natura wyznacza
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze