Od wieków człowiek był niezwykle mocno związany z naturą – respektował np. zmiany pór roku i dostosowywał swoje zajęcia do rytmu przyrody. Kiedy latem rośliny wydawały plon, ludzie mieli dużo pracy;
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze