Obcowanie z pięknem może przynieść wiele korzyści człowiekowi. Klasyczne piękno, bazujące na prostocie, harmonii, czystości miało być odzwierciedleniem, czy raczej symbolem dobra. Koegzystując z

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.