Hej Zuzia, ale jesteś pracowita. A uczysz się dopiero dwa lata niemieckiego. Znalazłam parę ogłoszeń, i wysyłam ci je wszystkie, bo nie wiem dokładnie, które
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze