Przed rozwiązaniem zadania przypomnijmy:

Okres połowicznego rozpadu (zaniku) jest czasem odnoszącym się do pierwiastków, które samorzutnie ulegają reakcjom jądrowym. Po jego upływie dochodzi do

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.