Przed rozwiązaniem zadania przypomnijmy:
Okres połowicznego rozpadu (zaniku) jest czasem odnoszącym się do pierwiastków, które samorzutnie ulegają reakcjom jądrowym. Po jego upływie dochodzi do
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze