Praca wyjścia to minimalna ilość energii, jaką trzeba dostarczyć do wyrwania elektronu z metalu i przenieść go z poziomu energii wewnętrznej do poziomu energii zewnętrznej (poza materiał). Jest to

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.