a) Możemy zauważyć, że przy danej wartości napięcia przez opornik płynie prąd o największym natężeniu. Spodziewamy się więc, że najmniejszy opór ma opornik numer 3, a największy - numer 1.
b) Dla
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze