a) Możemy zauważyć, że przy danej wartości napięcia przez opornik  płynie prąd o największym natężeniu. Spodziewamy się więc, że najmniejszy opór ma opornik numer 3, a największy - numer 1. 

b) Dla

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.