a)

1) wolt (V) - jednostka napięcia elektrycznego. 

2) amper (A) - to jednostka natężenia prądu elektrycznego. 

3) ersted (Oe) - jednostka natężenia pola magnetycznego w układzie CGS. 

b)

Odkrycie było

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.