Energia aktywacji dla reakcji katalizowanej jest niższa niż w reakcji niekatalizowanej. To kluczowa cecha procesu katalizy. Energia aktywacji jest minimalną ilością energii, jaką cząsteczki reagentów

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.