Równanie reakcji wygląda następująco:

Tlenek żelaza(III) reaguje z węglem w wyniku czego powstaje żelazo oraz tlenek węgla(IV).
  
Tlenek żelaza(III) reaguje z węglem w

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.