Równanie reakcji wygląda następująco: Tlenek żelaza(III) reaguje z węglem w wyniku czego powstaje żelazo oraz tlenek węgla(IV). Tlenek żelaza(III) reaguje z węglem w
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze