Na podstawie tego równania reakcji widzimy, że z molem azotu mogą przereagować aż mole wodoru czyli więcej niż użyto do reakcji. Wodór został użyty w niedomiarze, a azot w nadmiarze. Zatem
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze