Na podstawie tego równania reakcji widzimy, że z molem azotu mogą przereagować aż mole wodoru czyli więcej niż użyto do reakcji. Wodór został użyty w niedomiarze, a azot w nadmiarze. Zatem

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.