W określonych warunkach ciśnienia i temperatury, 1 mol dowolnego gazu zajmuje taką samą objętość, dlatego stosunek objętościowy jest równy

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.