Zapisujemy równanie reakcji chemicznej:

Należy pamiętać, że w takich samych warunkach ciśnienia i temperatury stosunek objętościowy gazów jest równy stosunkowi molowemu, a więc określa

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.