Zapisujemy równanie reakcji chemicznej: 

Należy pamiętać, że w takich samych warunkach ciśnienia i temperatury stosunek objętościowy gazów jest równy stosunkowi molowemu, a więc określa współc

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.