Zapisujemy równanie reakcji chemicznej:
Należy pamiętać, że w takich samych warunkach ciśnienia i temperatury stosunek objętościowy gazów jest równy stosunkowi molowemu, a więc określa współc
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze