Zapisujemy równanie reakcji chemicznej, szukany gaz oznaczamy jako
Należy pamiętać, że w takich samych warunkach ciśnienia i temperatury stosunek objętościowy gazów jest równy stosunkowi
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze