Zapisujemy równanie reakcji chemicznej, szukany gaz oznaczamy symbolem 

Należy pamiętać, że w takich samych warunkach ciśnienia i temperatury stosunek objętościowy gazów jest równy stosunkowi

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.