Mol to jednostka miary stosowana w chemii do wyrażania ilości substancji chemicznych.  równa się  węgla ,co odpowiada  drobin.

a)

  • W jednej cząsteczce tlenku siarki(IV) mamy jeden atom
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.