W reakcji tej z 20 cząsteczek siarczku żelaza(II) otrzymujemy 10 cząsteczek tlenku żelaza(III).


Tlenek żelaza(III) reaguje z węglem w wyniku czego powstają

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.