Zapiszmy równanie reakcji chemicznej:
   

W wyniku tej reakcji powstaje cząsteczek azotu, na które składa się łącznie atomów tego pierwiastka.
Jeśli chcemy, aby równanie miało sens to

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.