Zapiszmy równanie reakcji chemicznej:
W wyniku tej reakcji powstaje cząsteczek azotu, na które składa się łącznie atomów tego pierwiastka. Jeśli chcemy, aby równanie miało sens to
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze