Stała równowagi oraz stężenie substratu są niezmienne, iloczyn zapiszemy jako pewną wartość stałą, np . Zmienne jest za to stężenie substratu , dlatego zapiszemy je jako zmienną .
J
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze