Stała równowagi oraz stężenie substratu są niezmienne, iloczyn zapiszemy jako pewną wartość stałą, np .
Zmienne jest za to stężenie substratu , dlatego zapiszemy je jako zmienną .

J

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.