a) Odczynniki: 
ęż
ęż 

ęż

b) Schemat doświadczenia: 
  
c) Obserwacje: 
1. próbówka: Wydzielają się pęcherzyki bezbarwnego gazu. 
2. próbówka: Brak zmian. 

d) Wniosek: Kwas

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.