1) Badanie zawartości izotopu węgla stosuje się do określania wieku skamielin- PRAWDA.
Badanie zawartości izotopu węgla jest wykorzystywane do określania wieku skamielin i innych organicznych
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze