1) Badanie zawartości izotopu węgla  stosuje się do określania wieku skamielin- PRAWDA

Badanie zawartości izotopu węgla  jest wykorzystywane do określania wieku skamielin i innych organicznych

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.