Odpowiedź: Napoje gazowane zwykle podaje się schłodzone lub z lodem, ponieważ rozpuszczalność dwutlenku węgla, odpowiedzialnego za „nagazowanie” napoju spada wraz z rosnącą
Stanisław Banaszkiewicz, Karol Dudek-Różycki, Kinga Gnerowicz-Siudak, Magdalena Kołodziejska, Elżbieta Megiel, Michał Płotek, Grażyna Świderska, Tomasz Wichur
Komentarze