Odpowiedź: Napoje gazowane zwykle podaje się schłodzone lub z lodem, ponieważ rozpuszczalność dwutlenku węgla, odpowiedzialnego za „nagazowanie” napoju spada wraz z rosnącą

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.