Na podstawie informacji zawartych w treści zadania wiemy, że jony S2- oraz NO3- zmieszano w środowisku kwasowym, czyli w obecności jonów H+
Równanie możemy więc zapisać jako:
Stanisław Banaszkiewicz, Karol Dudek-Różycki, Kinga Gnerowicz-Siudak, Magdalena Kołodziejska, Elżbieta Megiel, Michał Płotek, Grażyna Świderska, Tomasz Wichur
Komentarze