Na podstawie informacji zawartych w treści zadania wiemy, że jony S2- oraz NO3- zmieszano w środowisku kwasowym, czyli w obecności jonów H+
Równanie możemy więc zapisać jako:

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.