Odpowiedź:
9:20
Objaśnienie:
Zapiszmy reakcje:
Zapiszmy nasze reakcje wstawiając do równań x i y - niewiadomą dotyczącą ilości użytych reagentów:
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze