Odpowiedź:
a)
b)
0,2 mol
Objaśnienie:
Zapisujemy równanie reakcji:
Ustalamy stosunek molowy reagentów. Odczytujemy go z równania reakcji - ze współc
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze