Odpowiedź:

a)

b)

0,2 mol

Objaśnienie:

Zapisujemy równanie reakcji:

a)

Ustalamy stosunek molowy reagentów. Odczytujemy go z równania reakcji - ze współc

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.