Odpowiedź:

NO

Objaśnienie:

Stosunek objętościowy reagentów gazowych w tych samych warunkach ciśnienia i temperatury jest równy stosunkowi molowemu, który możemy odczytać z równania reakcji.

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.