Odpowiedź:

W butlach mamy jednakową objętość gazu w identycznych warunkach, zatem jednakową liczbę moli gazu. Największą masę będzie miała butla z gazem o

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.