Odpowiedź:
W butlach mamy jednakową objętość gazu w identycznych warunkach, zatem jednakową liczbę moli gazu. Największą masę będzie miała butla z gazem o
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze