A.polisacharydów, ponieważ 1.w wyniku rozkładu z jednej cząsteczki sacharozy powstają dwie cząsteczki cukrów prostych.
B.disacharydów,2.w wyniku spalania z jednej cząsteczki sacharozy powstają dwa
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.