Niska temperatura stosowana jest w procesie mrożenia, który powoduje zabicie bakterii znajdujących się w pożywieniu. Ogrzewanie w wysokiej temperaturze wykorzystuje się np. podczas gotowania, co prowadzi
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze