Wykonując obustronnie działanie należy wykonać te działanie dla każdej ze stron nierówności z osobna, przy czym każdą ze stron, gdzie występuje więcej niż jedna składowa należy tratować jak wyrażenie
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze