U roślin obserwujemy dwa sposoby rozmnażania się. W rozmnażaniu płciowym (generatywnym) uczestniczą gamety, czyli męskie i żeńskie komórki płciowe. Rozmnażanie się bezpłciowe (wegetatywne) to

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.